fbpx

Winietki ślubne

Na odbiór wesela wpływa każdy, nawet najmniejszy element, dlatego wybór poszczególnych ozdób powinien być dokładnie przemyślany. Ostatnimi czasy na popularności zyskują winietki ślubne na stół, które nabywane są zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Sprawdzają się szczególnie wśród osób organizujących duże wesela, ponieważ pomagają zaproszonym znaleźć swoje miejsce przy stole. 

Estetyczne winietki w różnych stylach

Każda winietka ślubna, jaką projektujemy, jest elegancka, dlatego uznawana jest za ciekawą ozdobę dopasowaną do charakteru uroczystości. Wielbicielom minimalistycznych rozwiązań z pewnością przypadną do gustu modele występujące w formie prostych i tekturowych karteczek, na jakich znajdują się imiona i nazwiska zaproszonych gości. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na winietki kładzione na stołach w nieco bogatszej formie. Niekiedy są bowiem przyozdabiane motywami kwiatowymi, które sprawdzają się szczególnie w przypadku wesel urządzanych w stylu rustykalnym.

Klienci korzystający z usług naszej firmy mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Projektanci dokładnie wsłuchują się w ich wymagania, przez co tworzą ozdoby dopasowane do wszystkich ich potrzeb. Winietki różnią się od siebie między innymi wielkością, kolorystyką, stylistyką oraz gramaturą papieru, na jakim zostały wydrukowane. Zainteresowani mogą liczyć także na terminową realizację każdego zlecenia i korzystne ceny.